O mnie

Buszując po internecie i czytając inne blogi najbardziej interesują mnie dwie zakładki – „O mnie” i „O blogu”. To właśnie one odpowiadają na pytanie – czy warto zostać tu na dłużej. Jeżeli lubicie pisać bądź też czytać blogi, na pewno macie takie samo zdanie. Tych informacji nie mogło więc zabraknąć również tutaj. No to już…

jaMogę o sobie powiedzieć – prawie blogerka. Dlaczego prawie? Jestem w stosunku do siebie dość krytycznie nastawiona. Nie powiem więc, że Mamalandia jest jednym z najlepszych blogów parentingowych w Polsce, bo – póki co –nie jest 😉 Naprawdę daleko mi do profesjonalnych blogerów. Nie zmienia to jednak faktu, że pisząc dla siebie, czy dla kogoś, jestem zdecydowanie w swoim żywiole.

Od czasu powstania Mamalandii (dla nie zorientowanych, pierwotna Mamalandia powstała parę lat temu na www.mamalandia.pl) trochę się u mnie pozmieniało. Oczywiście nadal jestem szczęśliwą żoną i mamą, nadal mam psa i kota, ale od niedawna mam jeszcze Kartę Dużej Rodziny w torebce 😉 W maju pojawił się na świecie nasz trzeci synek 🙂

Aktualnie czas spędzam w domu, gotując, sprzątając, piorąc, a w międzyczasie pisząc. Poza tym walczę o miejsce na kanapie, bo zajmują ją teraz czterej mężczyźni, kot i pies 😉 Jak na razie mój dzień wygląda jak dzień statystycznej matki polki – biegam między szkołą (bo mam w domu dwóch uczniów), sklepem (bo trzeba ich czymś karmić) i domem (bo trzeba im to jedzenie przygotować).

Chcecie więcej szczegółowych informacji? A proszę bardzo. W tym roku kończę 35 lat, w CV zmieniłam wreszcie rubrykę „doświadczenia zawodowe” i całe szczęście nie pracuję już w banku. Mam trzech synów, o czym już wiecie. Mogę Wam dodatkowo zdradzić, że mają 9, 6 lat i 5 miesięcy. Najstarszy ma na imię Aleksander, młodszy Mateusz, a najmłodszy Filip.

Zapraszam na mój pierwszy wpis Zaczynamy od nowa

Jeżeli choć trochę Was zainteresowałam i chcecie wiedzieć jeszcze więcej, zapraszam na

Mamalandia Facebook

Mamalandia Twitter

Mamalandia Google+

Mamalandia Instagram

Mamalandia YouTube

 

 

Komentarze wyłączone