Kontakt i współpraca

Mamalandia jest miejscem dla przyszłych i młodych rodziców. Treści bloga związane są z szeroko pojętym rodzicielstwem. To właśnie osoby poszukujące informacji związanych z rozwojem i zdrowiem dziecka są najbardziej pożądaną grupą docelową dla wielu marek z kategorii produktów i usług dla dzieci i rodziców. Jeżeli zatem chcesz wypromować swój produkt bądź usługę z tego obszaru, zapraszam do współpracy. Koncepcję na promocję mogę zaproponować sama, mogę również dostosować się do Twoich własnych pomysłów.

Z mojej strony proponuję formy reklamy takie jak baner i link sponsorowany. Poza tym chętnie napiszę tekst na zlecenie (artykuł sponsorowany), zrecenzuję produkt, albo zorganizuję konkurs dla czytelników.

Zapewniam, że reklamując się na Mamalandii Twój produkt lub usługa będą przede wszystkim idealnie dopasowane do oczekiwań odwiedzających. Gwarantuję Ci obecność również w mediach społecznościowych – Facebook, Twitter, Google+ i Instagram.

Firmy z jakimi dotychczas współpracowałam to Bosch Home Polska Unilever i Unicef, XBox Polska, Lidl, Mega Bloks, Dettol, Targi Rodzinne, Targi Moje Dziecko. Recenzuję książki, m.in. dla Wydawnictwa Dreams Wzięłam udział w paru inicjatywach promowanych w TV i kanałach internetowych.

lidl-logodettol-logomegabloks-logobosch

xbox-logo

Możecie do mnie napisać w każdej sprawie. Żaden mail nie pozostanie bez odpowiedzi 🙂

info/at/mamalandia.com.pl
mamalandia.pl/at/gmail.com

lub poprzez formularz

Komentarze wyłączone