Edukacyjne zabawki drewniane

Pierwszym stymulatorem myślenia myślącego wizualnie jest ramka liniowa. Musisz włożyć wsuwany obraz do odpowiedniej niszy. Trudność polega nie tylko na poprawnym wyłapaniu detalu, ale także na jego prawidłowym umieszczeniu. Istnieją również zestawy wkładek wolumetrycznych, które mają identyczny kształt, ale różnią się rozmiarem. Wstawiając mniejszy element do większego, edukacyjne zabawki drewniane dziecko uczy się łączyć wymiary obiektów, koordynując akcję rąk i oczu. Z reguły większość takich struktur łatwo przekształca się w cylindryczną piramidę.

Innym wariantem wkładki jest tak zwane pudełko kształtów. W postaci wielkogabarytowej z otworami o różnych kształtach geometrycznych konieczne jest umieszczenie odpowiednich detali. Zwróć uwagę na to, że elementy łatwo wchodzą na miejsca. A także, że do dziury w pewnej formie zawarte część tylko jeden typ. W przeciwnym razie gra całkowicie traci sens. Jak wiecie, rozwój drobnych zdolności motorycznych jest ściśle związany z rozwojem mózgu. Aby rozwinąć aktywność umysłową dziecka, pomożesz w sznurowaniu gry. Doskonale poprawia koordynację obu rąk i uczy palce dziecka precyzyjnych ruchów edukacyjne zabawki drewniane. Najłatwiej – w miejscu, w którym trzeba zapiąć koronkę w odpowiednich otworach. Bardziej złożone – dodatkowe obrazy muszą być dołączone do głównego obrazu. Na przykład do jeża – jabłka i gruszki. Najwyższa akrobacja – sznurówki, tak zwane ZD.

Według psychologów, większość współczesnych rodziców daje swoim dzieciom zabawki, o których sami marzyli i których nigdy nie bawili się w dzieciństwie. Dlatego kupując zabawkę na prezent w prezencie, pamiętaj, że będzie ją grać, a nie ty. Nie kupuj zabawek „dla siebie!” Mój ojciec może dać jego syn model samolotu tylko dlatego, że kiedyś marzył o tym, a potem nawet obrażeni edukacyjne zabawki drewniane, że chłopak nie jest zadowolony z teraźniejszością, a nie grać. Nasze dzieci nie muszą się powtarzać Wszyscy jesteśmy. Dotyczy to również prezentów.