Po jedenastu miesiącach nie ma nic ciekawszego niż maszyna do pisania

Od dziewięciu miesięcy książki, które powinny być małe, kolorowe i wykonane z nietoksycznych materiałów, będą zachwycać dziecko.

Po dziesięciu miesiącach dziecko już dużo wie, więc kostki, wiadro z piłkami – to go interesuje. Najpierw możesz nauczyć się po prostu wkładać wiadro i stopniowo rozróżniać pojęcia – mniej więcej.

Po jedenastu miesiącach nie ma nic ciekawszego niż maszyna do pisania. Wszystkie dzieci uwielbiają tę zabawkę, która ponadto uczy utrzymywać równowagę, rozwija koordynację i pierwsze umiejętności fizyczne. Po osiągnięciu roku życia dziecko potrzebuje piramid, zabawek, które wymagają złożenia przedmiotów. Służą rozwojowi myślenia, koordynacji ruchów, pamięci. Z ich pomocą można nauczyć się podstawowych kolorów.

Wszystkie te zabawki dla dzieci można znaleźć na stronie internetowej kidsstore.com.ua, gdzie prezentowana jest szeroka gama nie tylko zabawek dla małych dzieci, ale także starszych dzieci. Tutaj znajdziesz również produkty dla matek, produkty higieniczne, ubrania i wiele innych, które są tak niezbędne dla dzieci i ich rodziców.

A co najważniejsze, spędzaj więcej czasu ze swoim dzieckiem, nazywaj je przedmiotami, kolorami, wydawaj dźwięki zwierząt – w ten sposób pomóż dziecku nauczyć się otaczającego świata i rozwijać swoje słownictwo.

Lato wreszcie nadszedł i nadszedł czas, aby zapewnić dzieciakowi energiczne gry, które są dla niego tak przydatne i potrzebne. Trudno sobie wyobrazić lato bez odpoczynku nad wodą: morze, rzeka, jezioro. Tatusiowie i matki zawsze zadają pytanie, co dziecko powinno robić i co z nim grać? Dajemy opcje gier, które można przeprowadzać razem z dzieckiem.

Gry z piasku. Wcześniej powinieneś zakupić zestaw piaskowy składający się z wiadra, łopaty, grabi, sita i formy. Niektóre zestawy do zabawy z piaskiem to łodzie lub łódki, pociągi, samochody, młyny, konewki i wiele innych. Wlać piasek będzie jeszcze bardziej interesujący. Młyn przesiewa ją, a gotowa maszyna wysypiskowa szczęśliwie ją bierze.